skg
27 اسفند 1401 - 13:53

مردمی سازی محیط زیست با انتخاب مدیران برتر

معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: از مدیران برتر دستگاههای اجرایی در حوزه محیط زیست تقدیر به عمل خواهد آمد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نورالله مرادی معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: جشنواره انتخاب مدیران برتر دستگاه‌های اجرایی کشور در حوزه محیط زیست با هدف افزایش مشارکت اجتماعی و مسئولیت مدنی و همچنین افزایش سواد محیط زیستی برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: در راستای نهضت مردمی سازی و تحقق اصل ۵۰ قانون اساسی و نیز سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و سند تحول دولت مردمی، با تدوین شاخص‌های مختلف در حوزه محیط زیست انسانی، محیط زیست طبیعی، آموزش و مشارکت‌های مردمی مدیران دستگاه‌های اجرایی را مورد ارزیابی قرار دهیم. و پس از ارزیابی دقیق مدیران برتر براساس شاخص‌های تعیین شده انتخاب و معرفی شده و از آنها تقدیر به عمل می‌آید.

معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست افزود: دبیرخانه این رویداد در دفتر مشارکت‌های مردمی این معاونت ایجاد شده است. و در مرداد ماه سال آینده در مراسمی استانداران، فرمانداران، شهرداران، بخشداران و دهیاران برتر کشور در حوزه حفاظت از محیط زیست معرفی خواهند شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1098970